Özen Temizlik Hizmetleri Halı Yıkama Merkezi Adapazarı

(Gökhan Özen)

 Tel: (0264) 273 73 72

    Mobil: (0546) 273 00 54

Kategori:

Halı Yıkama

Şirket Tanıtımı:

Sakarya’ da, Kosgeb Hibe Desteği Kapsamında İfakat Çakır Özen’in işyerlerinin açılışini 12 Mayıs 2016 gerçekleştirildi. İki yıldır bu alanda faliyet göstermekteyiz.

Hizmet Tanıtımı:

Firmamızda halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı, koltuk Yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, yün halı yıkama, naylon halı yıkama, akrilik halı yıkama, ipek halı yıkama, tüm halı çeşitleri, yorgan ve battaniyeleriniz tek tek ve özenle yıkanır. Ayrıca temizlik firması olarak ve haşere ilaçlama hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Haritalar

Özen Temizlik Hizmetleri Halı Yıkama Merkezi Adapazarı  Haritadaki Yerini  Aşağıdaki Haritayı kullanarak  Özen Temizlik Hizmetleri Halı Yıkama Merkezi Adapazarı nerede  bulunduğunu görebilirsiniz.  Özen Temizlik Hizmetleri Halı Yıkama Merkezi Adapazarı Yol tarifi  için tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Özen Temizlik Hizmetleri Halı Yıkama Merkezi Adapazarı  için Yorum yapmak ister misiniz? Özen Temizlik Hizmetleri Halı Yıkama Merkezi Adapazarı  Hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir. Puan verdiğinizde yorum paneli aktif olacaktır. Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.
Ortalama Puanlama
Puanlama için teşekkür ederiz.

[Toplam: 0 Ortalama: 0/5]

Yorumlar