Jet Stor Perde Yıkama Şişli

(Mehmet Tonbul)

 Tel: (0212) 256 42 90

    Mobil: (0507) 050 85 53

Kategori:

Halı Yıkama

Şirket Tanıtımı:

Jet Stor Perde Yıkama İstanbul firması güvenilir perde yıkamanın adresi. Stor perde yıkama ve temizliği bizim işimiz. Stor perde yıkama İstanbul ve diğer illerimizin genelinde yeni bir temizleme hizmeti olup, henüz gelişmekte olan bir perde yıkama sektörüne dönüşmüş durumdadır. İstanbul stor perde yıkama firmaları daha önceleri halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri verirken stor perdelerin evlerimizi girmesiyle birlikte hayatımızda evimizi veya iş yerlerimizi süsleyen aksesuar harici olmaktan çıkarak zaruri ihtiyaç haline gelmiştir. İstanbul genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Tanıtımı:

Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama İstanbul genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde yıkama firmasıyız.

Haritalar

Jet Stor Perde Yıkama Şişli  Haritadaki Yerini  Aşağıdaki Haritayı kullanarak  Jet Stor Perde Yıkama Şişli nerede  bulunduğunu görebilirsiniz.  Jet Stor Perde Yıkama Şişli Yol tarifi  için tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Jet Stor Perde Yıkama Şişli  için Yorum yapmak ister misiniz? Jet Stor Perde Yıkama Şişli  Hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir. Puan verdiğinizde yorum paneli aktif olacaktır. Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.
Ortalama Puanlama
Puanlama için teşekkür ederiz.

[Toplam: 0 Ortalama: 0/5]

Yorumlar